Články a komentáre

Herne a hazard by sa v Bratislave rušiť nemali, myslí si väčšina z vás

V hlasovacej otázke sme sa vás opýtali, či ste za to, aby zmizol hazard z Bratislavy už od 1. januára 2017. Niektoré odpovede prekvapili.

[Zdroj: bratislava.dnes24.sk; 09/10/2016]

čítajte viac

Petícia alebo podvod?

Asociácia zábavy a hier, ktorá združuje prevádzkovateľov hazardných hier oslovila ešte pred letom všetky mestá a obce Slovenska s infožiadosťou, či u nich dochádza v súvislosti s našim podnikaním k narúšaniu verejného poriadku. Práve to je totiž podmienka, ktorú zákon vyžaduje na začatie petície. 99% odpovedí hovorí jasne. Za posledný rok a pol žiadne problémy nezaznamenali.

[Zdroj: parlamentnelisty.sk; 06/10/2016]

čítajte viac

Udrie štát na hazard dosť silno?

Byť kladivom na tých, ktorí prepadli hráčskej vášni. Ale aj na tých, ktorí im hazard v herniach, kasínach či cez internet umožňujú. To je cieľ pripravovanej novely zákona o hazardných hrách.

[Zdroj: pravda.sk; 26/09/2016]

čítajte viac

Štát dal Websupportu pokutu 80-tisíc, hoci vedel, že vinný nie je

Websupport bol na papieri vlastníkom webov s hazardom, ale štát pred udelením pokuty vedel, že v skutočnosti ich len registroval.

[Zdroj: dennikn.sk; 22/09/2016]

čítajte viac

Automaty zmiznú z krčiem, prevádzkovatelia hovoria o likvidácii

Podmienky pri prevádzke hazardných hier a ochrana ľudí v tejto oblasti sa sprísni. Predpokladá to návrh novely zákona o hazardných hrách z dielne rezortu financií, ktorý v stredu schválila vláda.

[Zdroj: etrend.sk; 22/09/2016]

čítajte viac

V Ružomberku zakázali prevádzky hazardných hier: Majitelia tvrdia, že je to nezákonné a diskriminačné!

Ružomberskí mestskí poslanci schválili na stredajšom rokovaní všeobecne záväzné nariadenie, ktorým zakázali prevádzku hazardných hier na území mesta.

[Zdroj: cas.sk; 21/09/2016]

čítajte viac

Aktuality